Duyuru

Daraltma
Henüz duyuru yok.

Euro 2024 Hangi Ülke Kazanır ?

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler

İlk olarak Devrandevran tarafından gönderildi Gönderiyi görüntüle
    Fransa ağır basıyor. İngiltere yarı final bile göremez bence.
    dayı kadro liste olarak cok güçlü ama takım ruhu konusunda dediğin şekilde olabilir

Yorum

İçimde Euro 2008'deki gibi bir turnuva yaşayacağız gibi geliyor. Kendi içimizde "yok şu var, bu futbolcu yok. bu alındı, bu alınmadı." gibi saçma sapan ayrımları bırakırsak anca bir şeylere erişebiliriz. Can Uzun'un alınmaması bence de bir hata idi ama artık olan oldu önümüze bakacağız

Turnuva favorim ise İngiltere. İnanılmaz bir orta sahaya sahipler. Fransa altın jenarasyonu yavaş yavaş eriyor. Mbappe'nin kafa Real Madrid'de şuan. Mavilerin finali bile göremeyeceğini düşünüyorum

Kura şansı da yanında olursa İngiltere rahat kazanır

Yorum

• Nevermind777
        Nevermind777 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Gürcistan'ı yenelim de önce

jude bellingham dortmund finalindeki gibi oynarsa, ingiltere yarı finale bile çıkamaz

sane de aynı şekilde.
      yunanistan hazırlık maçında almanya hiç umut vermedi.

Yorum

• HornyHornet
        HornyHornet yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Almanya grupta 3. Olursa şaşırmam.

Hazırlık mazırlık İngiltere önce İzlanda’yı yensin, gol bile atamadılar. Fransa götürür. Türkiye gruptan çıkar.
      Almanya Fransa finali yüksek ihtimal bence.

Yorum

• Nevermind777
        Nevermind777 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Ben İspanya - Fransa emin oldum artık. Portekizde bir kel kafa var beyin taşımıyor. Ronaldo'yu rekor kırmasın diye oynatmıcak adam olsaydı onlar oynardı finali

• pocketaces
        pocketaces yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        İspanya -Almanya ‘yı çeyrek finalde oynattım Almanya’ya kazandırdım. İspanya elerse Almanya’yı, finalin adı İspanya -Fransa olur bence de

Gönlüm Fransa dan yana

Yorum

İngiltere Fransa yarı finalinde kim kimi harcarsa o kupayı alır plase Portekiz şampiyon olur

Yorum

Herkesin ortak görüşü Fransa kupayı alır. Keza oranlar da bunu gösteriyor ama bugünkü Kanada maçındaki gibi ben bu maçı nasıl olsa alırım kafasında oynarsa kafasını alır Fransa. Mpabbe oynamadı tamam 75 de girdi ama bir pozisyon yakalayabildi fakat maç boyunca ben daha güçlüyüm anlayışı vardı. Şampiyonada yemez bu herkes canla başka oynayacak.

Yorum

İspanya-Fransa finali geçiyor aklımdan. Şampiyon Fransa olur, katarda çok rahat finale çıkmışlardı. Fransa'da milliyetçi oyları yükselişte, Almanya'da şampiyon olma motivasyonu takıma yansır mı emin değilim ama Fransızlar tarihsel olarak bunu yapmayı çok ister.

Yorum

Büyük turnuvalarda rengimiz belli

forza azzurri

Yorum

İlk olarak m3hm3tbjk tarafından gönderildi Gönderiyi görüntüle
                İngiltere yi bi tık önde goruyodum fakat izlanda maçında bu görüşüm değişti tabi ki hazırlık maçı kıstas olamaz belki ama yine de işleri zor gibi.
                benimde aslında düşüncem değişti baya takım ruhları yok

Yorum

Maç basina 2 gol olmayacak bir turnuva bizi bekliyor gibi artık kim bulduğunu atarsa diyelim

Yorum

ispanya

Yorum

İlk olarak dream01 tarafından gönderildi Gönderiyi görüntüle
                      ispanya
                      acaba ben tek mi bu ispanyadan nefret ediyorum

Yorum

Bellinghamlı İngilizler baya kişinin favorisi oldu

Yorum

İlk olarak raptors848 tarafından gönderildi Gönderiyi görüntüle
                          Bellinghamlı İngilizler baya kişinin favorisi oldu
                          Ama işte İngiltere ne kadar yüksek konsantrasyona sahip bunu kestiremiyoruz. Keza Bellingham için de geçerli bu. Mesela Portekiz bir çok kişi tarafından beğenildi ve ortak görüş çok hazırlar oldu. Ama İngiltere için bunu diyemiyoruz. Bellingham performansı belirleyici olacak.

Yorum

Çalışıyor...
                          X