Duyuru

Daraltma
Henüz duyuru yok.

Milli Maçlar İletişim

Daraltma
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler

• Şimdi yediğimiz golü inceledim de. Samet ne sağdaki adamı tutuyor ne de gol atanın önüne çıkıyor. Yani gerçekten çok eksiği var özellikle en basit olay olan duruş hakkında. Başka oyuncu mu yok da inatla bu alınıyor anlamıyorum. Mesela afaki yazıyorum Atınç Nukan alınsa daha iyi iş yapmaz mı tecrübeli de. En azından nerede duracağını nereyi kapatacağını bilir. Göztepe'de oynuyorsa milli takıma alınamaz mı yani

Yorum

• Adamlar defanstan uzun top atıyor merih ve samet avel avel bakıyor. Diğer ajaxlı elemanı hiç düşünmüyor hoca. Okayı bile orada kullanabilir. Bu ikisi şu an halısaha da bile oynayabilecek durumda değilken. Milli takım forması giyiyor inanılmaz gerçekten.
      bence en ideal kadro;
      Mert
      mert ahmet abdul ferdi
      Orkun
      İrfancan hakan
      arda. Kenan
      Barış

kenan barış arda hücumda sürekli değişerek oynamalı.

Yorum

• Nevermind777
        Nevermind777 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        İdeali bu da işte yapmıyor İtalyan

• Milli takımdan pek umudum yok. Ancak defans yapıp şanslı şekilde bulduğumuz 2-3 atağı gole dönüştürürsek belki şansımız olur. Merih ile Samet'i gördükten sonra Ahmetcan Kaplan oynamalı diye düşünmeye başladım.

Mert; Mert, Abdulkerim - Ahmetcan, Ferdi; İsmail (Kaan, Salih), Orkun, Hakan; Kenan, Arda; Barış

Yorum

• Dünden bu yana twitter'da okuduklarıma şok oluyorum, Semih için yazılan

Semih neden Arda ile oynatılmamış, neden 45 dakika oynatılmış, Kerem ayağından topu almış, Semih bilerek yıpratılmaya çalışılıyormuş, Barış Alper'den 10 gömlek üstünmüş

Baba siz hangi dünyada yaşıyorsunuz? Ne içiyorsunuz ne çekiyorsunuz acaba ya?

Çocuk daha 18 yaşında. Hayatında ilk kez profesyonel bir takımla ilk 11'e bu sene çıktı. Belki de pişsin diye Ümit Milli takımda devam edecekti ama bağırıp çağırmayla alındı. Çok yetenekli hiçbir şey denemez. Ama bu seviyelerin topçusu "henüz" olmayabilir

İyiliği için yazıyorsunuz ama fanatizm ile yazılanlara dikkat etmekte fayda var, çocuğun kariyeri açısından

Daha bu yaşta bu kadar yükümlülük bu kadar üstüne düşmek yanlış bir düşünce yapısı​.

Semih'in yerinde olsam ilk ciddi ve uygun bir teklifte giderim. Gerçekten kariyeri geriye doğru gider bu düşünce yapısı ile uğraşırsa.

Çocuğa durduk yere nefret aşılatıyor kendi taraftarı

Yorum

• karahanbugra
          karahanbugra yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Milli takım çatısında taraftarlık işini acilen bırakmamız lazım. Ben Galatasaraylıyım kerem formayı haketmiyor dediğimde objektif, Semih haketmiyor dediğimde holigan olmamalıyım gerçekten.

• Galasek
          Galasek yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Polonya defansının içinde boğuldu kaldı. Ne koşu yapabildi, ne rakip defansı rahatsız edebildi. Barış oyuna girer girmez Polonya defansı açık verdi. Rakip defansı meşgul ederek Arda'yı boşa düşürdüğü bir pozisyon var hele alkışı hak eden.

Semih gelişime çok açık, henüz erken.

• Montella hazırlık maçlarında oyun kurgusu olarak gerçekten sınıfta kaldı. takımın oyuncu havuzu gerçekten bir çok oyun kurgusunu oynamaya müsait. Set oyunu için çok teknik ayaklara sahibiz, önde baskı için atlet ve dinamik bir çok oyuncumuz mevcut. Kontra kovalayacağımız maçlarda belkide Avrupa'nın en iyi registasına sahipken çoğu kanadımız sprinter.

Sadece stoper mevkinde elimiz çok kısıtlı. Her turnuvada savunma takımları ağacın üstüne çıkarken bizim her maç kalemizde 1 gol göreceğimize eminim maalesef. Buna istinaden jesus mentalitesinde daha fazla atmaya oynamamız gerek gibi

Yorum

• bu takım set oyunu oynayamaz. görüyoruz set oyununda berbat oynuyorlar. 6 yedikleri bile oldu. bu takımın oluru kontra atak ve hızlı hücüm. bunları yaptığımızda gömlek gömlek üstün takımları dahi yenebildiğimizi gördük. montella şu an saçma sapan anlamsız şeyler yapıyor. umarım turnuva öncesi milleti yanıltmaya çalışıyordur.

Yorum

• karahanbugra
            karahanbugra yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            A+ olmasada, hakan arda irfan orkun'un sahada olduğu bir 11 ile fena olmayan bir çok set hücumu çizilebilir hocam. Ancak buna ihtiyacımızın olacağı rakipler çok sınırlı tabii, dediğiniz gibi hızlı hücum en kolayı, onuda oynayabilecek kadromuz mevcut turnuva genelinde rakiplerimizin kalitesini göz önünde bulundurunca genel oyun kurgumuz bu olmalı bencede

• Ortasahası iyi olmayan bir takım hiç bir halta yaramaz. Bizim takımda hakan dışında ortasahada bir oyuncumuz daha yok. Hakanın kötü oynamasında ki başlıca sevep bu. Ortasaha kalitemiz zayıf. Stoperler zayıf. Forvet zaten yok. Kanat oyunculurı topu taşıyacakta gol atacağız.

Yorum

• İdeal 11 le cıkarsak bence cok iyi sonuclar alırız. Şu ana kadar sahada oynattığı 11 ler sıkıntılıydı Montellanın. Gerek sakatlar gerekse tercihlerinden dolayı.
            Samet gibi bireysel hata yuzdesi çok yuksek bir baltayı su kadroda tutması dusundurucu.
            İdeal 11 de bence Barış Alper, Hakan, Ferdi, Arda, Kenan olmazsa olmaz olmalı.

Yorum

• peterpunk
              peterpunk yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              kadro iyi aslında ama oyun planı olarak pek hazır görünmedi bana montella. hala oturmuş bir sistem ve kadro yok gibi kafasında.

• ExBronx
              ExBronx yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              birbiri ile oynamıslığı çok az oyuncularla kurdu kadroyu bence sorun ondan oldu. Daha tecrubelı ve birbiri ile biraz daha oynama alıskanlığı olan topcularla bence iyi sonuc alırız.

• Ismail 'in durumu nasıl acaba. Tam iyileştiyse Hakan i cok rahatlatacak oyuncu olur. Hakan 'ın rahatlaması ili kanatın da rahat oynamasını sağlar pozisyon acısından.

Yorum

• Arda nin dünkü performansını tek video altında toplamışlar. Kesinlikle etrafına dizilmeli hücum hattı. Barış la uyumu da çok iyi. Barış in sağ açık Kenan in sol açık oynadığı pozisyonda 10 numara oynatilirsa ikisine de gol attırır. Nasıl bi 9 numara forvetimiz olmaz, çıldırıyorum valla. Cenk umarım oynar da şaşırtır hepimizi.

Yorum

• Nevermind777
                Nevermind777 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Nasıl bir world class oyuncu olmuş öyle.

• karahanbugra
                karahanbugra yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Dün gerçekten 4/4'lük oyun sergiledi. 10 numara oynarsa barış ve kenanın koşuları ardaya alan açabilir, takımın son vuruş kalitesi en yüksek oyunculardan biri ceza sahası dışından gol bekliyorum Arda'dan

• Defans için Serdar Saatçi çağrılmış kadroya.

Yorum

• Geliyor mu gelmekte olan

Yorum

• Nevermind777
                  Nevermind777 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Ne geliyor?

• qara
                  qara yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Kazak maçına 2den 1im vardi ocakta o geliyordu ve geldi

• Fildişi bile gol atamıyor arkadaş. Afrika elemeleri bitirdi herkesi. Lanet gelsin artık

Yorum

• azeri maci cok tempolu skor 2-2

over 5 aldim 1.80 orandan

Yorum

• İlk olarak qara tarafından gönderildi Gönderiyi görüntüle

2 k atacaktim tersine 2 k atmisim mk. Gittim bin attim sonra, tutturdum Kazakistan diye bakalim
                    Soyle soyle.

30 k daha az kazandim ama para paradir. belge isteyen dumanbete selam olsun.

Kazakistani da ayrica tebrik ediyorum, yilda 1 mac fiksliyorlar. Ekmekspor olarak teşekkürlerimi sunuyorum

Yorum

• ExBronx
                      ExBronx yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      helal cok guzel yakalamıssın.

• newbets
                      newbets yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Tebrikler......

• curry2014
                      curry2014 yorum yaptı
                      Yorum düzenleme